• Yenilendi
Ayak Pedalı Vana, sağlam G1 / 2 Konu Kat Dağı Ayak Pedalı Vana ile 2 Adet Genişleme Vida için Ayak Pedalı Musluk için Ev

Ayak Pedalı Vana, sağlam G1 / 2 Konu Kat Dağı Ayak Pedalı Vana ile 2 Adet Genişleme Vida için Ayak Pedalı Musluk için Ev

₺ 193.80

Doğrudan temassız, güvenli ve hijyenik ayak pedalı muslukları için uygundur.Yüzey cilalı ve krom kaplı, korozyona dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.Mutfak, banyo, hastane, ilaç tedavisi, laboratuvar ve diğer halka açık yerler için uygundur.Bu ayak vana yüksek kaliteli malzemeler benimser, güçlü ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı.Akan su ayaklarla kontrol edilebilir, takılması ve çıkarılması kolaydır.Özellik : 1. Doğrudan temassız, güvenli ve hijyenik ayak pedalı muslukları için uygundur.2. Akan su ayaklarla kontrol edilebilir, takılması ve çıkarılması kolaydır.3. Bu ayak vana yüksek kaliteli malzemeler benimser, güçlü ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı.4. Yüzey cilalı ve krom kaplı, korozyona dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.5. Mutfak, banyo, hastane, ilaç tedavisi, laboratuvar ve diğer halka açık yerler için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yeniıtem Tipi : Ayak Pedalı Valve Material : pirinçuygulanabilir Su Basıncı : 8 Mpaflushing Süresi : 4-8 saniyeiş parçacığı : G1/2 Ağırlık : Yaklaşık. 542g / 19.1 oz Length : Yaklaşık. 24 cm / 9.4 in Paket Listesi : 1 x Ayak Pedalı Valfi2 x Genişleme Vidas Inot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3.Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Detaylı karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foot Pedal Valve
Material:
Brass
Applicable Water Pressure:
8Mpa
Flushing Time:
4-8 Seconds
Thread:
G1/2
Weight:
Approx. 542g / 19.1oz
Length:
Approx. 24cm / 9.4in
Package List:
1 x Foot Pedal Valve :
2 x Expansion Screw :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Benzer ürünler