• Yenilendi
YOAS Dokunmatik Ekran Styluses Kalem, Stylus Cihaz Aksesuarları PC için Akıllı Telefonlar için Tabletler için 10 Adet (Beyaz)

YOAS Dokunmatik Ekran Styluses Kalem, Stylus Cihaz Aksesuarları PC için Akıllı Telefonlar için Tabletler için 10 Adet (Beyaz)

₺ 50.37

2 in 1 kapasitif dokunmatik ekran kalemi tükenmez kalem, kalem veya yazı olarak kullanılabilir.İki renk seçilebilir, her rengin 10 parçası, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar. 2'si 1 arada stylus kalem, taşıması ve saklanması kolay, kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir.Ürün diğer tüm kapasitif dokunmatik ekranlı cihazlarla uyumludur, çok yönlüdür.Bu, herhangi bir el yazısı tanıma veya çizim programı için mükemmel bir aksesuardır, çok pratiktir.Özellik : 1. 2'si 1 arada kapasitif dokunmatik ekran kalemi tükenmez kalem, kalem veya yazı olarak kullanılabilir2. 2'si 1 arada stylus kalem, taşıması ve saklanması kolay, kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir3. Ürün diğer tüm kapasitif dokunmatik ekranlı cihazlarla uyumludur, çok yönlü4. Bu, herhangi bir el yazısı tanıma veya çizim programı için mükemmel bir aksesuardır, çok pratik5. İki renk seçilebilir, her rengin 10 parçası, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadarözelleştirme : Öğe Türü : stilmalzeme : metalmiktar : renk başına 10 adetu Zunluk : Yaklaşık. 14 cm / 5.5 Diğer tüm kapasitif dokunmatik ekranlı cihazlarla uyumlu değil Paket Listesi : 10 x Stylus.

Detaylı karakterislikler

Item Type:
Stylus
Material:
Metal
Quantity:
10Pcs per color
Length:
Approx. 14cm / 5.5in
Compatible with all other capacitive touch screen devices :
Package List:
10 x Stylus :

Benzer ürünler