• Yenilendi
Ortodontik Diş Balmumu, Ağız Koruması için Ayraç Kullananlar için Talepleri Karşılayan Ortodontik Balmumu Çeşidi (Pembe)

Ortodontik Diş Balmumu, Ağız Koruması için Ayraç Kullananlar için Talepleri Karşılayan Ortodontik Balmumu Çeşidi (Pembe)

₺ 29.67

Diş ligatürleri, teller, yaylar ve parantez tahrişinden geçici rahatlama.Ağız mukozası ile diş teli arasındaki sürtünmeyi azaltın, böylece ağzı koruyun.Diş teli sürtünmesinin neden olduğu diş ülserini, diş teli kullananlar için diş ağız bakımı ortodonti balmumunu önleyin.Gıda sınıfı balmumundan yapılmış, kullanımı güvenli ve sağlıklı, ağız sağlığınıza zarar vermez.Farklı taleplerinizi karşılayan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli meyve lezzetleri vardır.Özellik : 1. Ağız mukozası ile diş teli arasındaki sürtünmeyi azaltın, böylece ağzı koruyun.2. Diş teli sürtünmesinin neden olduğu diş ülserini, diş teli kullananlar için diş ağız bakımı ortodonti balmumunu önleyin.3. Diş ligatürleri, teller, yaylar ve parantez tahrişinden geçici rahatlama.4. Farklı taleplerinizi karşılayan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli meyve lezzetleri vardır.5. Gıda sınıfı balmumundan yapılmış, kullanımı güvenli ve sağlıklı, ağız sağlığınıza zarar vermez.Şartname : Öğe Türü : Ortodontik Wax Material : Gıda Sınıfı Balmumu Boyutu : Yaklaşık. 5.5x3. 5x1 cm / 2. 2x1. 4 x 0.4 in Paket Listesi : 10 x Ortodontik Balmumu.

Detaylı karakterislikler

Item Type:
Orthodontic Wax
Material:
Food Grade Wax
Size:
Approx. 5.5 x 3.5 x 1cm / 2.2 x 1.4 x 0.4in
Package List:
10 x Orthodontic Wax :

Benzer ürünler