• Yenilendi
Hip Hop Diş Dekorasyon, Hip Hop Diş Dekorasyon, İngilizce Mektup C Shining Hip Hop Yanlış Diş Cadılar Bayramı Festivali Hip

Hip Hop Diş Dekorasyon, Hip Hop Diş Dekorasyon, İngilizce Mektup C Shining Hip Hop Yanlış Diş Cadılar Bayramı Festivali Hip

₺ 27.27

Hip Hop Diş Dekorasyonu Sadece dişlerinize uygulayarak giymek kolay ve rahattır, Cadılar Bayramı tatil elbisesi ve dekorasyonu için uygundur.Hip Hop diş Dayanıklılık ve rahat giyen sağlamak için yüksek kaliteli pirinç malzemeden yapılmış.Hip hop moda unsurlarını sevenler için Cadılar Bayramı partileri, hip hop defileleri, müzik konserleri, doğum günü hediyeleri için idealdir.Kişiliğinizi göstermek için herhangi bir vesileyle giyin ve mükemmel bir hip hop moda aksesuarıdır.2 Farklı renk hip hop diş mevcuttur, taleplerinize göre seçebilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Hip Hop Diş Malzeme : Pirinç Modeli : XHYT1124 Kullanımı : 1. Beyaz balmumu takma dişlerin oluklarına koyun. 2. Takma dişleri balmumu ile birlikte, balmumu yumuşak hale getirmek için yaklaşık 15-30 saniye boyunca yaklaşık 70-80 ° C'de cımbızla sıcak suya koyun. (Not, kaynar su kullanmayın, aksi takdirde balmumu eritilir ve kullanılamaz) 3. Takma dişleri ağzınıza koyun ve üst ve alt dişlerinizle hafifçe ısırın.Yumuşak balmumu, şekli ayarlamak, diş şekline uymak ve sabitleme ve şekillendirmede rol oynamak için kullanıcının ağzındaki dişler tarafından sıkılır. 4. Şekillendirme etkisi iyi değilse, tatmin olana kadar tekrarlanabilir. 5. Her kullanımdan sonra temiz suyla yıkayın ve güneşte kurutun.Onları iyi tutun.Kullanım Tavsiyesi : Takma dişleri takarken ağız rahatsızlık hissedecek ve iki veya üç kez taktıktan sonra buna adapte olacaksınız, lütfen ağız boşluğunu temiz tutmak için yemek yerken takma dişleri çıkarın.Paket Listesi : 1 x Hip Hop Diş 1 x Cımbız 1 x Balmumu 1 x Manuel .

Detaylı karakterislikler

Item Type:
Hip Hop Tooth 
Material:
Brass 
Model:
XHYT1124
Usage:
 
1. Put the white wax in the grooves of the false teeth. :
2. Put the false teeth together with the wax into the hot water with tweezers at about 70-80℃ for about 15-30 seconds to make the wax soft. :
(Note, do not use boiling water, otherwise the wax will be melted and can not be used) :
3. Put the false teeth into your mouth and gently bite with your upper and lower teeth. The soft wax is squeezed by the teeth in the user's mouth to adjust the shape, match the tooth shape, and play a role in fixing and shaping. :
4. If the styling effect is not good, it can be repeated until satisfaction. :
5. After each use, wash them with clean water and dry them in the sun. Keep them well. :
Use Advice:
Mouth will feel uncomfortable when wearing the false teeth, and you will adapt to it after wearing twice or three times, please remove the false teeth when eating to keep oral clean.
Package List:
1 x Hip Hop Tooth  :
1 x Tweezers  :
1 x Wax  :
1 x Manual  :

Benzer ürünler