• Yenilendi
Dalgıç LED Işıklar, Vantuzlu 13 Çeşme Su Geçirmez Çok Renkli Sualtı Gölet Işıkları Akvaryum Vazo Tabanı için Uzaktan Kumandalı

Dalgıç LED Işıklar, Vantuzlu 13 Çeşme Su Geçirmez Çok Renkli Sualtı Gölet Işıkları Akvaryum Vazo Tabanı için Uzaktan Kumandalı

₺ 56.97

Su geçirmez ve Tamamen Mühürlü - - - - LED havuz ışığı en son yükseltilmiş yüksek kaliteli IP68 su geçirmez malzeme kullanır, güçlü bir mıknatıs ve vantuz fonksiyonuna sahiptir ve bir topraklama ile donatılmıştır plug.It nemli yerlerde ve suda normal çalışabilir.Su geçirmez sızdırmazlık için yumuşak silikon O-ring ile donatılmıştır.Yeniden kullanılabilir ve Pille Çalışır - - - - Dalış LED ışığı 3 adet AAA pil ile çalışır. (Pil hariç), 10-12 saat boyunca sürdürülebilir güç kaynağı, enerji tasarrufu ve dayanıklı, sarım yok, güvenli güç kaynağı, dahili şarj edilebilir pil, pil tükendiğinde değiştirilmesi kolay.Çoktan Seçmeli Modu Genişletin - - - - Led dalış ışığı, aydınlık rengi esnek bir şekilde değiştirebilen, romantik bir atmosfer yaratabilen ve etkinliği daha ilginç hale getirebilen 16 statik ayarlanabilir renk ve 4 dinamik renk değiştirme moduna (flaş/flaş/degrade/pürüzsüz) sahiptir.Uzaktan Kumanda Anahtarı - - - - Çeşme ışık led dalgıç, uzaktan kumanda ile 28 tuşlu uzaktan kumanda, kızılötesi uzaktan kumanda, karartma ve açma/kapama ile donatılmıştır.Sudaki ışığın mesafesi 3.3 feet / 1 M olacak şekilde kontrol edilebilir ve havadaki en uzak 26 feet / 8m'dir. Normal Zamanda Kapatıldı - - - - İki zamanlama düğmesi (4h, 6h) eklendi ve kapatma süresi serbestçe kontrol edilebilir, bu nedenle, çok uzun süreden kaynaklanan elektrik israfı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Çok sahneli dekoratif aydınlatma, çeşitli etkinlik sahnelerine uygulanabilir.Boyutu : 6-Paketi.

Detaylı karakterislikler

Power:
0.2 watts
Lamp battery:
3 AAA batteries (not included in the scope of supply)
RF remote control battery:
CR2025 button battery (included in the scope of supply)
LED source:
13 LEDs
Waterproof:
IP68
packing list:
6 Submersible LED lights (without batteries) :
2 * RF remote control (with battery) :
6 suction cups :
Tips:
1. Please remove the plastic insulation film on the bottom of the remote control before use. :
2. The LED light is waterproof to IP68, but the remote control is not waterproof. :
3. Make sure that the two sealing rings are in the correct position and tighten them before putting them in the water. ●Before using or storing, please dry the inside and outside of the lamp, especially the wire and groove. :
4. After removing the lamp from the water, even if there is no water in the lamp, try to dry it in the lamp. :
5. Magnets are powerful magnets, but not suitable for smooth vertical surfaces. :
6. Suction cups can be used for air and underwater smooth surfaces. No matter where you use it, please clean the surface to be pasted and make sure there is no problem between the surface and the suction cup. :

Benzer ürünler